MyFish Bayilik

0
2445
MyFish Bayilik

Araştırmacı, yenilikçi ve kâşif ruhu Kaptan’ın en önemli özelliği oldu. Kaptan; Türkiye için yeni bir proje olan ‘myfish Deniz Ürünleri Fast Food’ projesini başlatarak 2003 yılında Kaptan Restaurant Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.’ni kurdu.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Kaptan Restaurant Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin ana faaliyet alanı restorancılık ve hazır gıdadır. Kaptan, franchising yolu ile yayılan myfish markasının isim hakkı sahibidir.

myfish işletmelerinin dekorasyonundan yemek reçetelerine, yer tespiti ve yeni açılacak olan yerlerin mali analizleri ve tanıtım çalışmalarından insan kaynakları faaliyetlerine kadar her konuda tasarım ve uygulama işlevini yürüten Kaptan, bu işletmeleri kurarak girişimcilere eksiksiz olarak teslim etmekle birlikte ve işletilmesi sırasında, konusunda uzman kadrosu ile destek ve denetleme hizmetlerini sürdürmektedir.

Ülke genelinde ve yurtdışında deniz ürünleri fast food restoranları açmak isteyen MyFish bayilik veren firmalar arasında.

MyFish Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: MyFish
Sektör: Gıda (Deniz Ürünleri)
Kuruluş Yılı: 2003
Merkez: Türkiye

Ciro Primi (Royalty Fee): %5
Reklam Katılım Ücreti: %2
Min. Metraj: 60 m2

Franchise Giriş Bedeli: 30.000 EURO + KDV
m2 Başına Düşen Ort. Maliyet: 2.000 Euro + KDV
Min. Kurulum Bedeli: 125.000 EURO + KDV
Min. Toplam Maliyet: 155.000 Euro + KDV 

MyFish’in Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Pazarlama
– Eğitim
– Operasyon
– Kalite Kontrol
– Reklam

Web sitesi: http://www.myfish.com.tr/

[Bayilik Arama Motoru]