Ne Pişirdiğini ve Nasıl Pişireceğini Bilen Akıllı Fırın

Set üstü akıllı fırın June, gıda tanıma yazılımı kullanarak içine koyulan yemeği pişirmek için kendini otomatik programlıyor.

0
673

Evde yemek pişirmenin karmaşıklığından başını kaldıramayanlar için set üstü akıllı fırın June, içine koyulan yemeği pişirmek için kendini otomatik programlıyor. Akıllı fırın June’un içinde dijital kamera, gıda tanıma teknolojisi, dijital terazi ve termometre bulunuyor. Ham malzemeleri tanımak, onları nasıl pişireceğini anlamak için ve fırın ısısını ve pişirme süresini bu yiyeceklere göre ayarlamak için Nvidia işlemcisi kullanıyor.

Nikhil Bhogal ve eski Apple çalışanı Matt Van Horn tarafından yaratılan June, 0,02 m³ yemek alma kapasitesine sahip. Bu fırın; pişirme, kızartma, kavurma ve fırın pizzadan rostoya kadar yavaş pişen her şey için kullanılabilir. Bu akıllı fırına bir de akıllı telefon uygulaması eşlik ediyor. Bu uygulama ile kullanıcı yemeğin pişmesini akıllı telefonundan takip edebiliyor ve uzaktan sıcaklığı ve pişirme süresini ayarlayabiliyor. Akıllı fırın June, karbon fiber ısıtma ve maksimum verim sağlamak için gelişmiş izolasyon ve konveksiyon fanları kullanıyor.

Şu an June’u ön spairş ile 1.495 USD’ye alabilirsiniz. Alıcılar ilk olarak 95 USD depozito yatırmalı ve 2016’da ilk gönderiler yapılacağı zaman da geri kalanını ödeyebilirler. Gelecek ay fiyat 2.995 USD olacak. Yukarıdaki videoyu izleyerek akıllı fırın June hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Sizin de aklınıza evde yemek yapmayı kolaylaştıracak yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: juneoven.com

[quote_box_center]Benzer iş fikri: Mobil Uygulama İle Çalışan Kahve Kavurma Makinesi[/quote_box_center]