Organik Ürün Kullanan Restoranları Gösteren Uygulama

Çevrimiçi restoran veri tabanı ve mobil uygulama olan Greenease, yerel ve organik ürün kullanan yakınlardaki restoranları gösteriyor.

0
754
Oragnik ürün kullanan restoranları gösteren uygulama Greenease

Tüketicilerin evde pişirmek için yerel ve organik ürünler bulması artık eskisinden daha kolay. Fakat dışarıda yemek yediğinizde restoranın da aynı değerde ürünler kullanıp kullanmadığını ayırt etmek hala çok zor. Springwise’ın haberine göre; bu ikileme bir çözüm üretmeyi amaçlayan yeni iş fikri, çevrimiçi restoran veri tabanı ve mobil uygulama olan Greenease, yerel ve organik ürün kullanan yakınlardaki restoranları gösteriyor.

Greenease geçenlerde New York City ve Washington DC’deki organik ürün kullanan restoranları ücretsiz listeleyen Android uygulamasını çıkarttı. Uygulamada yerel kaynaklı, organik, vejetaryen, deniz ürünleri vs. gibi kategorilerde ürün servis eden restoranlar sembollerle kategorize edilmiş olarak listeleniyor ve iletişim bilgilerini görülebiliyor. Bu yılın sonlarına doğru listeye Philadephia ve Chicago’daki restoranları da eklemeyi planlıyorlar.

Greenease aynı zamanda işletmeler için de bir uygulama piyasaya sürecek. Bu uygulama ile de restoranlar çevredeki organik ve yerel ürünler satan marketleri bulabilecekler. Daha önce de diyet yapan kullanıcılara uygun restoranları gösteren mobil uygulama Turnyp ve sağlıklı yaşam ile yerel işletme indirimlerini birleştiren uygulama Carrot haberlerini sitemizde paylaşmıştık. Müşterinin işletmeler hakkında daha fazla bilgi edinmesi için başka hangi iş fikirleri üretilebilir?

Web sitesi: greenease.co