Kişisel sesli mesajla gelen otograf

0
1535
Sesli Otograf

Sesli Otograf

Fanlar, ünlülerden aldıkları dijital imzaları kendilerine özel –kişiselleştirilmiş– sesli mesajla birleştiren otograf sayesinde kendilerini daha özel hissediyor.

Favorisi oldukları ünlülerin imzalı fotoğraflarına sahip olmak isteyen fanlar, Egraphs.com üzerinden bu isteklerini kolayca gerçekleştirebiliyorlar. İmzalı dijital fotoğraf ayrıca fana özel kişisel bir sesli mesaj ile destekleniyor. Örneğin; NBA oyuncusu Stephen Curry‘nin fanı olan bir kullanıcı, önce site üzerinden Stephen Curry‘i buluyor, imzalatmak istediği fotoğrafı seçiyor ve kişiselleştirme sayfasına yönlendiriliyor. Kullanıcı, bu sayfada karşısına çıkan alanlara isim – soyad ve fotoğrafın üstünde yer almasını istediği mesajı giriyor. Kullanıcı ödemeyi gerçekleştirdikten sonra otograf en kısa süre içerisinde Stephen Curry tarafından hazırlanarak kullanıcıya gönderiliyor. Özetle; otografın üzerinde; size özel mesaj ve Stephen Curry’nin imzası bulunuyor. Ayrıca buna ek olarak Stephen Curry tarafından fan için özel kaydedilmiş bir ses kaydı da otograf ile beraber geliyor.

Egrahp“ları kendiniz için alabileceğiniz gibi hediye olarak alma seçeneğiniz de mevcut. Ünlü kişinin popülerliğine bağlı olarak bir Egraph için ödenmesi gereken miktar 25-125 dolar arasında değişiyor. Egraphs.com şimdilik sadece NBA ve MLB oyuncularından oluşan bir içereği sahip. İleride farklı alanlardan ünlü insanlarla çalışırlar mı bilmiyoruz, fakat yeni iş fikirleri arayanlar bu fikri geliştirerek daha büyük bir kitleye hitap edecek şekilde tasarlayabilirler.

Diğer geleneksel aktivitelerden hangilerinin dijital dünya ile entegrasyonu sağlanabilir dersiniz?

Web Sitesiwww.egraphs.com