Paket servisle otel siparişi

0
1386
Paket Servisle Otel

Tatil yaparak şehrin stresinden kısa bir süre de olsa kurtulmak isteyenler, dinlenmek için ihtiyaçları olan sürenin kısıtlı olduğunu bilirler. Hal böyle olunca yapacakları tatilin en iyisi olması için imkanları dahilinde hareket ederler. Ülkemizde halen çok etkisi görülmese de dünya genelinde son yıllarda paket tur ve tatillere olan ilgi azalıp, kişiselleştirilmiş programları barındıran tatil seçenekleri daha çok tercih edilir hale geldi. Bunun farkına varan seyahat acentaları ve otel işletmecileri programlarını esnetmeye başladı. İsveçli Scandic Otel zinciri ise yepyeni bir iş fikriyle konuklarının kişiselleştirilmiş bir tatil yaşamalarına olanak sağladı.

Paket servisle otel siparişi kıvamında olan iş modeli sayesinde, tatil yapmak isteyen İsveçliler artık sadece gidecekleri yerdeki konaklama imkanlarından yararlanmak zorunda değil. Çünkü Scandic konuklarının tercih ettiği lokasyona 18 metre kare büyüklüğünde bir otel odası getiriyor. İki yatak, bir banyo ve bir terası bulunan sipariş üzere gelen otelde ücretsiz internet, temiz çarşaf ve havlu, her sabah kahvaltı gibi; her otelde olan ikramlarda bulunuyor.

Scandic Otel’in bu girişimi sayesinde artık İsveçli tatilciler yılın sadece belirli vakitlerinde buldukları dinlenme fırsatını, kendi seçtikleri lokasyonda değerlendirebilecekler. Bir başka deyişle gidilmek istenilen yerde otel olmaması veya kaliteli bir konaklama seçeneğinin eksikliği gibi bir durum olmayacak.

Sizin de aklınıza otelcilik alanında turistlerin tatil deneyimini artıracak iş fikirleri var mı?

Web sitesi: scandichotels.com