Platform sayesinde ülke değiştirmek kolaylaşıyor

0
1589
Ülke Değiştirmek MOVE Guides

Ülke Değiştirmek MOVE Guides

Bir şehirden diğer birine taşınmak bile başlı başına zorlu bir mücadele iken bir ülkeden diğer birini taşınmak çok daha zor olabilir. Yeni eşyalarımı nereden alacağım? Hangi bankada hesap açmalıyım? Vergimi nasıl ödeyeceğim? Hangi bölgede yaşamalıyım? Oturum iznimi nasıl uzatacağım? Hangi operatör benim için en avantajlı tarifeleri sunacak? gibi bir çok sorunun cevabı daha önce hiç gitmediğiniz bir ülke için her zaman muammadır. Bu bilgilere farklı platformlardan ulaşmanız mümkün fakat hepsini bir arada bulabileceğiniz bir platform olsa daha iyi olmaz mıydı?

Ülke değiştirmek kolaylaşıyor

Artık MOVE Guides isimli yeni iş fikri sayesinde, ülke değiştirmek isteyen bireyler aradıkları tüm bilgilere tek bir platform üzerinden ulaşabiliyor. MOVE Guides, İngiltere merkezli şirketin kendi sözleriyle “küresel yer değiştirmenin demokratikleştirilmesi“. Kullanıcılarına; yerel şehir rehberleri, güvenilir global nakliye şirketleri, planlanan seyahat için bilinmesi gerekenler gibi konularda bir çok bilgi sağlayan platform; aynı zamanda Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara bağlanarak kullanıcıların sorularının yerel halk tarafından cevaplanması konusunda da yardımcı oluyor.

Hem bireysel hem şirket kullanımına açık olan MOVE Guides, sunduğu bilgiler için ücret talep etmiyor. Platformun geliri MOVE Guides üzerinde referans olarak gösterilen şirketlerden yani sponsorlardan sağlanıyor. Sponsor şirketlerin avantajı ise, platforma gelen kullanıcıların gerekli durumlarda kendilerine yönlendirilmesi oluyor. Küresel düşünen girişimciler: bu inovatif platform yeni iş fikirleri yaratmanız için ilham kaynağı olur mu dersiniz?

Web sitesi: moveguides.com