Realty World Bayilik

0
3318
Realty World Bayilik

1973’te ABD’de kurulan Realty World, günümüze kadar marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lik yatırım ile, yapılan araştırmaların da gösterdiği gibi, nihai tüketici tarafından en çok bilinen gayrimenkul franchise markasıdır.

1 Mayıs 2005 itibariyle faaliyetlerini Türkiye’de de baslatma karari alan Realty World, profesyonel gayrimenkul hizmetlerine ihtiyaç duyan ve bunu önemseyen Türk tüketicisine ülke genelinde açtığı franchise ofisleri ile gayrimenkul danışmanlık hizmetlerini ulaştırmaya başlamıştir.

Realty World Türkiye, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen gayrimenkul markası olurken, bu başarısının yanında aynı zamanda dünyadaki Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü 2006, 2007 ve 2008 yıllarında ABD’de yapılan kongrelerde aldı.

Realty World Türkiye, 1 Eylül 2007 tarihinden itibaren Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden Garanti Koza Grubu bünyesine katılarak daha güçlü bir oluşuma sahip oldu.

Tüm dünyada hizmet standartlarını, emlak işinin güven ve tecrübe istemesi anlayışına göre belirleyen Realty World bayilik veren firmalar arasında.

Realty World Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Realty World
Sektör: Gayrimenkul (Emlak)
Kuruluş Yılı: 1973
Merkez: ABD

Ciro Primi (Royalty Fee): %8
Sözleşme Geçerlilik Süresi: 18 Ay
Tahmini Metraj: 50 – 100 m2

Franchise Giriş Bedeli: 400 USD + KDV
Tahmini Toplam Maliyet: 10.000 – 20.000 USD + KDV 

Realty World’ün Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Pazarlama
– Eğitim
– Proje
– Reklam

Web sitesi: realtyworld.com.tr
İletişim: info@realtyworld.com.tr

[Bayilik Arama Motoru]