Sabit Fiyatlı Çilingir Uygulaması

LockedOut akıllı telefon uygulaması üzerinden ihtiyaç durumunda kullanıcı deneyimli, sabit fiyatlı çilingir hizmeti veriyor.

0
737
Sabit fiyatlı çilingir uygulaması LockedOut

Birinin anahtarını unutup kapıda kaldığında en son yapmak istediği şey kapı kenarlarına magnetle yapıştırılmış binlerce çilingir ilanını aramak veya dışarı çıkıp uygun fiyatlı bir çilingir bulmaktır. Bazı çilingirler insanların bu zor durumundan faydalanıp, hiçbir şey yapmadığı halde fazla ücret almaktadır. Amerika’da bir startup LockedOut, aynı Uber’in yaptığı gibi tüm bu düzeni değiştirip kullanıcılara akıllı telefon uygulaması ile güvenli, kullanıcı deneyiml, sabit fiyatlı çilingir hizmeti sunmaya başladı.

Şu an New York’ta hizmet veren ve Beta uygulamasına olan bu servisten faydalanmak isteyen kişiler uygulamayı kullanarak çilingir çağırabiliyor. Uygulama veri tabanındaki bölgeye en yakın profesyonel ve güvenilirliği diğer müşteriler tarafından onaylanmış çilingiri kullanıcıya yönlendiriyor. Kilidi açma işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı 75 USD olan sabit fiyatla ücretlendiriliyor. Eğer araba kilidi için işlem yapıldıysa ücret 100 USD olarak ayarlanmış. Kilit açılamaz ve değiştirilmesi gerekirse de ücrete ekstra 50 USD ekleniyor. Tüm ödemeler uygulama üzerinden yapılıyor ve startup komisyon ücretini düşerek çilingire ödeme yapıyor.

Sizce başka hangi acil durumlar üzerine bir startup fikri inşa edilebilir?

Web sitesi: lockedout.io

[benzer]Benzer startup: Anahtara gerek bırakmayan akıllı kilit sistemi[/benzer]