Sadakate Önem Veren Çöpçatanlık Sitesi

Sadakate önem veren çöpçatanlık sitesi Fidelity Daitng, geçmişte aldatılmış ve bu yüzden ilişkilerde güven sorunu yaşayan insanlar için kuruldu.

0
835
Sadakate önem veren çöpçatanlık sitesi Fidelity Dating

Online dating platformları mekanizmaları gereği genelde potansiyel aldatma ve aldatılma platformları olarak görülür ve bu yüzde insanlarda kaygı uyandırır. Geçmişte aldatılıp acı çekmiş kullanıcılar genelde yine olmasından korktukları için diğer müstakbel partnerlerin farkında olmaz. Springwise’ın haberine göre ise sadakate önem veren çöpçatanlık sitesi Fidelity Dating, geçmişte aldatılmış ve bu yüzden ilişkilerde güven sorunu yaşayan insanlar için kuruldu.

Herhangi bir online dating sitesi gibi çalışan Fedelity Dating sitesinin diğerlerinden farkı ise bu siteyi kullanmak isteyenlere üye olup profil oluşturmadan önce bekar olduklarına, potansiyel eşlerine sadık olacaklarına ve diğer üyelere karşı dürüst olacaklarına dair bir kontrat imzalatılıyor. Bu kontratı imzalayıp üye olduktan sonra site kullanıcıyı, yine aldatma deneyimi yaşamış ve bunun getirisi olan güvensizliğin farkında ve dürüstlük ve bağlılığın gerekliliğine inanan diğer üyelerle eşleştiriyor.

Amerika’da hizmet veren çöpçatanlık sitesi şu an üye olanlara ücretiz deneme süresi veriyor ve daha sonra da aylık ücreti 30 USD olacak.

Sizin de aklınıza online dating ile ilgili yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: fidelitydating.com

[quote_box_center]Benzer girişim: Tren yolculuğu sırasında flört etme imkanı[/quote_box_center]