Selülit azaltan Wrangler kot pantolon

0
2375
Selulit azaltan Wrangler kot pantolon

Selulit azaltan Wrangler kot pantolon

Kilo vermek isteyenler için küçük değişiklikler her zaman ilgi çekici gelir, bu yüzden üreticiler ürünlerinin kilo kaybına fayda sağladığını söyleyip kullanıcıları tuzağa düşürebilir. Tanıtacağımız yeni ürün de sadece göz boyamak için mi piyasaya sürülmüş bilmiyoruz fakat kot pantolonunuzdaki küçük düzenleme, bilimsel olarak selülitlerin azalmasına yardımcı olacak gibi görünüyor. Tekstil alanında yeni iş fikrimiz selüliti azaltan Wrangler kot pantolon.

Bayanlar için özel olarak tasarlanmış, nemlendirici maddeler ile kaplı, selülit azaltmaya yardımcı yeni Wrangler kot pantolon; Aloe Vera, Zeytin Özü ve Pürüzsüz Bacaklar adı altında 3 ayrı model olarak raflarda yerini almış. Nemlendirici özel cilt bakım ürünleri, pantolonun liflerine gömülmüş. Mikro kapsüller içinde liflere gömülü olarak saklanan nemlendiriciler pantolon giyildiğinde patlıyor ve bacaklara sürülüyor.

Her bir çift pantolon için 15 gün etkisi bulunan nemlendiriciler, ayrıca satın alınıp pantolona sıkılacak bir sprey sayesinde tazelenebiliyor. Henüz Türkiye’de satışa çıkmayan ürünü ASOS üzerinden satın alabilirsiniz. Kotun gerçekten bir işe yarayıp yaramadığına ilerleyen günlerde bayan kullanıcılar karar verecek.

Sizin de moda ve tekstil alanında aklınıza gelen yeni fikirler var mı?

Web Sitesi: www.wrangler.com