Şirketler İçin Sanal Sekreter Hizmeti

Şirket içi mesajlaşma uygulaması Slack’ın bir parçası olan Large isimli sanal sekreter, ofis düzeni ile ilgili görevleri yerine getiriyor.

0
856
Şirketler için sanal sekreter hizmeti Large

Şirkette bir toplantı olacaksa kurabiye, çay veya kahve mutlaka hazır bulundurulması gerekenler arasında yer alır. Toplantı sırasında kurabiye ve çay istendiği zaman genelde bu tür ayak işlerini yapmakla sekreter ya da stajyer eleman görevlendirilir. Amerika’da da sistem aynı işliyor. Bu yüzden şirket içi mesajlaşma uygulaması Slack, kendi platformu üzerinden erişilebilecek bir servis botu hazırladı. Large isimli bu sanal sekreter, toplantı öncesi kurabiye ve kahve ayarlamasını yapma gibi görevlerin yanı sıra, ofis düzeni ile ilgili görevleri de yerine getirebiliyor.

Ofis düzeni ile ilgili görevlerin arasında; tamirci ve temizlikçi çağırma, öğle yemeklerini ayarlama, ofis gezileri düzenleme gibi birçok görev bulunuyor. Slack ağını kullanan şirketler Large’ı kendi iletişim kanallarına davet ederek kullanabiliyorlar. Şirket iletişim kanalında bulunan herhangi biri @large yazarak isteğini ayrıntısı ile belirtiyor. Bu uygulama yazılım ve bir grup insan tarafından destekleniyor ve isteğinize göre sizin için araştırma yapıp önünüze potansiyel çözümler çıkartıyorlar. Sanal sekreter Large’ı kullanmak ücretsiz fakat Large yerine getirdiği görevlerden servis ücreti alıyor. Yerine getirmesini istediğiniz göreve dair ücret size ayrıntısı ile sunuluyor. Tüm ödemeler kredi kartı ile yapılıyor ve ödemelerin fişleri ve faturaları birçok muhasebe programına aktarılabiliyor. Large şu an için sadece Amerika’da şirketler tarafından kullanılabiliyor. Türkiye’de kullanıma açık böyle bir servis biliyor musunuz veya geliştirmeyi düşünür müsünüz?

Web sitesi: hirelarge.com