Sosyal Ağ Hesapları Üzerinden Para Gönderme Dönemi

Singapur merkezli startup Fastacash uygulaması ile mobil şubelere girmeden sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınıza para gönderebileceksiniz.

0
712
Sosyal ağ hesapları üzerinden para gönderme dönemi

Sosyal ağların kullanımı pek çok alanda arttı. Artık bir yere üye olacağımız zaman kişisel bilgileri girmekle uğraşmayıp direk Facebook, Twitter veya Google+ profillerimiz ile üye olabiliyoruz. Springwise’ın haberine göre şimdi ise Fastacash sosyal ödemeyi hayatımıza sokuyor. Fastacash uygulaması ile mobil şubelere girmeden email, Sms, Whatapp, Twitter, Facebook gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarımıza para gönderebileceğiz.

Singapur merkezli finansal teknoloji startupı Fastacash, bankalar, mobil operatörler, finansal kuruluşlar için sosyal bir ödeme platformu oluşturmayı amaçlıyor. Facebook ve Snapchat gibi bazı şirketler kendi platformlarını tanıtmaya başlarken, Fastacash finansal açıdan süreci kolaylaştırıyor ve finansal patnerlerin ortak marka uygulamaları yaratmasına yardımcı oluyor.

Fastacash son olarak Hindistan bankası Axis ile beraber Ping Pay uygulamasını çıkardı ve 1 milyon kullanıcı elde edeek büyük bir başarı sağladı. Bu uygulama bir dizi sosyal ağ üzerinden otomatik oluşturulmuş kodlarla kullanıcılar arası para gönderme ve almayı sağlıyor. Ping Pay, Fastacash’in gelecekteki ortaklıkları için bir model oluşturuyor ve startup iş planını gelecekte Asya, Amerika ve İngiltere’de uygulamayı amaçlıyor. Uygulama hakkında daha ayrıntılı bilgi için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sizin de aklınıza online ödemeleri daha elverişli ve entegre edilmiş hale getirmek için yeni iş fikirleri aklınıza geliyor mu?

Web sitesi: fastacash.com