Sosyal kulaklık birlikte müzik dinleme dönemini geri getiriyor

Wearhaus ARC sosyal kulaklık, yakındaki kullanıcılarla eşleşerek birden fazla cihazda aynı sesi senkronize edebiliyor.

0
2477

Müzik, arkadaşlarla paylaşılması gereken bir şey iken, son zamanlarda iPod ve akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla kulaklıklarla kendimizi dış dünyaya kapatarak müzik dinlemeyi bireysel bir aktivite haline dönüştürdük. Kaliforniya merkezli Wearhaus yeni iş fikriyle, yakındaki kullanıcılarla eşleşerek birden fazla cihazda aynı sesi senkronize eden ARC kulaklıkları sunuyor.

Springwise’ın haberine göre birlikte müzik dinleme sanatını geri getirmeyi hedefleyen ARC sosyal kukalık, bluetooth kullanarak içinde ARC uygulaması yüklü olan mobil cihaza kablosuz olarak bağlanıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarındaki bu uygulamadan Spotify, Pandora, Youtube gibi servislerden müzik akışını sağlayabiliyor, playback ve ses ayarlarını kontrol edebiliyor ve hatta kulaklıkların üzerindeki LED ışıkların rengini değiştirebiliyor. Cihaz aynı zamanda diğer ARC kulaklıklara da bağlanabiliyor ve dinlenilen sesi diğer kulaklıkta da mükemmel bir şekilde senkronize ediyor. Kullanıcılar bu uygulamayı arkadaşlarıyla aynı müziği dinlemek için veya yakınlarda başka ARC kullanıcıları bularak onların dinlediği müziğe ortak olmak için kullanabiliyor. İki kulaklık eşleştiği zaman, görsel gözlem için iki kulaklığın da üzerindeki LED ışık aynı renkte yanıyor. Uygulama aynı zamanda diğer kullanıcılarla sohbet etme ve playlist paylaşma imkanı sunuyor. Kulalkık hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Wearhaus, internet sitesinden ARC kulaklıkların ilk çıkacak partisi için kitlesel fon aramakta. Siz de bu cihaza sahip olmak için Waerhaus’un kendi sitesinden 7 Temmuz’a kadar 149.99 USD ödeyerek ön spariş verebilirsiniz. Sizin de müzik dinlemeyi tekrar sosyal bir aktiviteye dönüştürecek yeni iş fikirleri aklınıza geliyor mu?

Websitesi: wearhaus.com

[quote_box_center]Benzer İnovasyon: Ruh haline göre şarkı seçen kulaklık[/quote_box_center]