Sözleşme Metinlerinin Grafiksel Özetini Çıkaran Analiz Aracı

Yapay zeka kullanan analiz aracı Beagle, anlaşılması zor hukuki bir dil kullanan sözleşme metinlerinin anlaşılır grafiksel özetini çıkarıyor.

0
427
Sözleşme metinlerinin grafiksel özetini çıkaran analiz aracı Beagle

Yasal sözleşmelerde genelde anlaşılması güç bir dil kullanılır ve bu önemli belgeleri çoğu zaman tam olarak anlayamadan imzalamak zorunda kalırız ya da anlamak için çok fazla zaman harcarız. Springwise’ın haberine göre; bunu önlemek için Kanada’da geliştirilen yeni iş fikri  akıllı analiz aracı Beagle, zor ve hukuki bir dil kullanan sözleşme metinlerini saniyeler içinde anlaşılır ve basit grafiklere dönüştürüyor.

Kendi kendine öğrenen yapay zeka tarafından desteklenen analiz aracı Beagle, kullanıcının tercihlerini öğreniyor ve buna göre adapte oluyor. Yapay zeka, avukatlar ve nörolinguistik uzmanları tarafından geliştirilmiş. Kullanıcı özetini istediği belgeyi analiz aracına yüklüyor ve yapay zeka saniyeler içinde belgeyi bir sayfa grafiksel özete dönüştürüyor. Bir sayfayı yarım saniyede çevirebilen Beagle, önemli kısımların altını çiziyor ve anlaşılması kolay grafik ve tablolar oluşturuyor. Sistem aynı zamanda birden çok kullanıcı tarafından belgelerin düzenlenmesine ve indirilmesine olanak sağlayan işbirliği araçları sunuyor.

Sizin de aklınıza zaman alan bir görevi yapay zeka kullanarak daha verimli hale getirebilecek yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: beagle.ai

[quote_box_center]Benzer iş fikri: İsmini Bilmediğiniz Belgeyi Kolayca Bulun[/quote_box_center]