Tadım Pizza Bayilik

0
3109
Tadım Pizza Bayilik

Ankaralılar Tadım Pizza ile 1984 yılının Mayıs ayında, Fuar Sokak’ta kurulan küçük bir restoran ile tanıştı.

1986’da ikinci şubesini Mesnevi Sokak’ta açan Tadım Pizza, 4 yıl sonra da Ankara’nın en işlek caddelerinden Tunalı Hilmi’deki yerini aldı. O yıllardan itibaren Tadım Pizza, özellikle Ankaralı gençlerin en gözde mekanları arasındaki önemini korudu.

Tadım Pizza, kurulduğu zamandan bugüne Türkiye’nin en seçkin pizza markalarından biri haline geldi. Çünkü Tadım Pizza ekibi, her zaman sağlıklı ürünü ve lezzeti yakalamak için çalışıyor, daha iyisi için sürekli kendini geliştiriyor. Kullanılan her malzemenin en tazesi tedarik ediliyor, pizza hamurları günlük açılıyor, eşsiz pizza sosu ile birleştirilen ürünler önceden hiç tadılmamış bir lezzeti ortaya çıkarıyor. Tadım Pizza ayrıca yemekleri, makarnaları, sandviçleri, salataları, aperatifleri ve tatlılarından oluşan zengin menüsü ile her yaşa ve ekonomiye hitap ediyor.

Sıcak ortamını, hizmet anlayışını ve eşsiz lezzetini korumaya devam eden Tadım Pizza bayilik veren firmalar arasında.

Tadım Pizza Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Tadım Pizza
Sektör: Gıda (Restoran – Pizza)
Kuruluş Yılı: 1984
Merkez: Türkiye

Ciro Primi (Royalty Fee): %5
Reklam Katılım Ücreti: %2
Metraj: 100-300 m2

Franchise Giriş Bedeli: 35.000 USD
Tahmini Toplam Maliyet: 150.000 – 200.000 USD 

Tadım Pizza’nın Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Pazarlama
– Eğitim
– Kalite Kontrol
– Reklam

Başvuru sahibinde Aranan Özellikler

Lise ya da üniversite mezunu, restoran açılacak şehirde en az 3 yıl yaşamış olan, şirketin en az yüzde 51’ine sahip olacak ve başlangıç eğitimine katılabilecek adaylar aranıyor. İşletme adayının insan ilişkilerinde ve takım yönetme konusunda kendine güvenmesi bekleniyor.

Hedef Bölgeler: Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Samsun, Trabzon, Adana, Konya, Kayseri, Mersin, İzmit, Eskişehir, Gaziantep

Web sitesi: tadimpizza.com.tr
İletişim: info@tadimpizza.com

[Bayilik Arama Motoru]