Tavuk Dünyası

0
2382
Tavuk Dünyası Franchise
Tavuk Dünyası Bayilik

Ürünlerimizi genel merkezimizden frigorifik araçlarla günlük sevk ediyoruz, UZUN RAF ÖMRÜ sağlayan katkı maddeleri kullanmıyoruz. Konserve veya şoklanmış ürünler, gıda boyalarına yer vermiyor, DOĞAL ve TAZE gıdalarla hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Geleceğimiz olan çocuklarımızı düşünüyoruz, TRANS YAĞ oluşumuna meydan verecek pişirme teknikleri uygulamıyoruz.

Sağlıklı bir yaşam sürmek için dengeli beslenmeye katkıda bulunuyoruz. Doktorlar tarafından önerilen sağlıklı beyaz eti doğru yöntemlerle pişiriyoruz. Vücutta yağ depolanması sonucu ortaya çıkan ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen bir hastalık olan OBEZİTEYİ tetikleyecek katkı maddelerine yer vermiyoruz.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler
Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na harcayabilecek konumda olmak, Tavuk Dünyası için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.

Franchise Verme Süreci
Aday tarafından Franchise ön başvuru formu doldurulur. Tavuk Dünyası tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Tavuk Dünyasi tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Tavuk Dünyası operasyon ekibi tarafından kontrol edilir ve gerekli yönlendirmeler yapılır.

Kaynak: TavukDunyasi.com

Başvuru formu için tıklayınız…

[Bayilik Arama Motoru]