Telefonunuzu dezenfekte edin

0
1672

Morötesi ışık efektif olarak, sağlıksız bir suyun içindeki tüm virüs ve bakterileri öldürebilir. Aynı şartların günlük yaşamın diğer alanlarına uygulanmış hali olarak gelen PhoneSoap, gece telefonunuzu şarj ederken aynı anda virüslerden, bakterilerden, mikroplardan arındırarak dezenfekte ediyor.

Springwise‘ın haberine göre her 6 telefondan 1’inin son derece pis ve mikroplarla çevrili olduğu gerçeği kullanılarak çıkarılacak olan PhoneSoap, telefonunuzu morötesi ışık (250-260 nm) kullanarak dezenfekte etmeyi amaçlıyor. Cihaz, dahili olarak her 2 ucunda morötesi ışık bulunan kapalı bir kutu şeklinde geliyor. Cihazı, prize bağladıktan sonra hemen dezenfekte işlemine başlayabileceğiniz gibi, aynı anda cep telefonunuzu şarj etmek için mikro USB veya Apple 30-pin USB kablonuzu takabilirsiniz. Sadece 3-5 dakika arası morötesine maruz bırakmanız, cihazınızın tam dezenfekte olmasına yetecektir.

UV-C yani morötesi C (250-260 nm) ışınları, yüzde 99.9 oranında tüm virüs ve bakterileri temizlemesinin yanı sıra insanlar için tamamıyla güvenlidir. Yukarıdaki videoyu izleyerek, bu yeni cihaz hakkında daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

PhoneSoap henüz piyasaya çıkmadı, ön sipariş için belirlenen ücret son derece uygun gözüküyor. Kargo dahil 39 dolara, ön siparişinizi verebilirsiniz. Cihazın Ağustos ayında çıkması bekleniyor.

Websitesi: phonesoapbox.com