Tren yolculuğu sırasında flört etme imkanı

0
2069
Tren Yolculuğu

Tren yolculuğu yapan bir seyyahsanız ve yanınıza oyalanmak için bir şey almayı unuttuysanız bu yolculuk sizin için sıkıntılı bir hal alabilir. Hele ki yanınızda bir seyahat dostunuz yoksa sıkıntıdan patlamaya hazır olun. Neyse ki Çek Cumhuriyeti merkezli ulaşım şirketi Ropid, tek başına yolculuk yapanlar için özel flört vagonlarını hizmete sokma hazırlığında.

Springwise’ın haberine göre Ropid isimli şirket haftanın her günü belirli saatlerde veya haftanın bir günü tüm gün boyunca trenlerinin son vagoununu “aşkı arayan” yolcularına ayıracak. Bu özel vagondaki koltuklar sadece tek başına seyahat eden yolcular tarafından rezerve edilecek. Aşk vagonu yalnızca tanışmak amacıyla değil aynı zamanda tek başına seyahat etmek isteyen ilişki içerisindeki diğer kişiler tarafından da kullanılabilecek. Henüz plan aşamasında olan fikir, yolculara yapılan anketler neticesinde hayata geçirilecek.

Günümüz dünyasının yoğun tempoyla çalışan sürekli meşgul insanları için partner aramaya vakit yokken şimdi bu inovatif fikir sayesinde herkesin yeni insanlarla ve belki de ruh eşleriyle tanıştırılması hedefleniyor. Ayrıca hayata geçmesi durumunda kampanya sayesinde insanlar, özel araçlarını kullanmak yerine toplu taşımaya yönelerek şirketin aktivitesini artıracağa benziyor.

Sizin de aklınızda ulaşım alanı için benzer iş fikirleri var mı?

Web sitesi: ropid.cz

[alert type=”success”]Fotoğraf: Flickr – dobrych[/alert]