Ücretli Öğretmen Bulmayı Sağlayan Mobil Uygulama

ReadySub, öğretmen açığı durumunda okul yönetiminin kısa zamanda ücretli öğretmen bulmasını sağlayarak boş dersleri en aza indiriyor.

0
748
Ücretli öğretmen bulmayı sağlayan mobil uygulama

Yanlış anlaşılmaları ve boş geçen dersleri en aza indirmeyi amaçlayan Amerikalı startup ReadySub, öğretmen açığı durumunda okul müdürlerinin kısa zamanda ücretli öğretmen bulmasını sağlıyor. Springwise’ın haberine göre; bu mobil uygulama, ücretli öğretmen bulmanın maliyetini ve telefon konuşmalarıyla geçen zamanı en aza indirerek süreci basitleştiriyor.

Bu platforma ücretiz kayıt olabilen vekil öğretmenler, öğretmen açığı durumunda anlık bildirim alıyor ve uygulama üzerinden boş pozisyona başvurabiliyorlar. Vekil öğretmenler iş bulmak için PC başında vakit öldürmek yerine, boş bir pozisyon durumunda telefonlarına anlık bildirim alarak son dakika işlerini değerlendirebiliyorlar. Bu uygulamayı kullanmak isteyen bölge okulları, her bir okul için bir profil oluşturuyor ve öğretmen açığı durumunda yer, süre ve istenilen özelliklerin bulunduğu bir ilan yayınlıyorlar. Ücretli öğretmen bulmayı sağlayan mobil uygulama ReadySub aynı zamanda kar yağışı gibi alışılmadık durumlarda öğretmenleri bilgilendirmek için de kullanılabiliyor. Böylece öğretmenler ile okul yönetimi arasındaki iletişimsizlik ve yanlış anlaşılmalar da en aza indiriliyor. Bu uygulama ile okul yöneticileri okul hakkında kapsamlı raporlarlar hazırlayarak yararlı analizlerde de bulunabiliyorlar.

ReadySub mobil uygulaması şu an sadece İOS cihazlarda kullanılabiliyor, yakında Android ve Windows cihazlar için de uygulama geliştirilecek. Okullar için ücretlendirme aylık 29 USD’den başlıyor. Bu ücret ile sınırsız sayıda mobil uygulaması indirilebiliyor ve ücretli öğretmen ilanı girilebiliyor.

Amerika’da kullanılan böyle bir uygulamayı Türkiye’ye de uyarlayabilecek yeni iş fikri aklınıza geliyor mu?

Web sitesi: readysub.com

[quote_box_center]Benzer iş fikri: Optik test okuyucu görevi gören uygulama[/quote_box_center]