Ünlülerle canlı sohbet

0
2717
Ünlülerle Canlı Sohbet
Ünlülerle Canlı Sohbet
GreenRoom

Egraphs.com adlı site ile kullanıcıların ünlülerden imzalı dijital fotoğraf ve kişiselleştirilmiş sesli mesajlar alabileceğinden bahsetmiştik. GreenRoom adlı yeni servis bunu bir adım öteye taşıyarak kullanıcıların, ünlülerle canlı sohbet yapmalarına olanak sağlıyor.

GreenRoom‘un bu yeni iş fikri sayesinde artık kullanıcılar, hem ünlülerle hem sosyal medyanın öne çıkan isimleriyle hem de alanlarında uzman profesyonellerle görüşebiliyor. Sistemde, kameralı sohbet etmek istenilen ünlü veya uzman seçildikten sonra konuşmak istenilen konu belirleniyor. Uygun bir tarih ve zamana rezervasyon yapıldıktan sonra fiyatları 15 dakikalık canlı, kameralı sohbet için 100-300 dolar arasında değişen miktar ödeniyor. Ünlüler, seçilen konuya bağlı olarak konuşmayı reddetme veya kabul etme hakkına sahipler. Ret gelmesi durumunda ödenen miktar kullanıcıya iade ediliyor.

GreenRoom alternatif olarak kamerasız, sadece sesli canlı sohbet veya kişisel olarak kaydedilecek bir sesli mesaj almayı daha uygun fiyatlara kullanıcılarına sunuyor. İdollerle veya uzmanlarla görüşmek isteyen kullanıcılar için benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefleyen GreenRoom, bu yeni iş fikri sayesinde çığır açacağa benziyor.

Sizce sosyal ağ deneyimi başka hangi alanlara genişletilebilir?

Web Sitesi: www.greenroom.com