Verita İletişim Hizmetleri Bayilik

0
2365
Verita İletişim Hizmetleri Bayilik

Verita iletişim Hizmetleri, 2009 yılında Türkiye kurumsal telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle kurulmuştur. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilmiş olan Sabit Telefon Hizmeti (STH), İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti (İSS) lisansları sahibi Verita iletişim Hizmetleri özellikle grup bünyesinde bulunan kardeş firması Verita Danışmanlık’ın Çağrı Merkezi Hizmetleri konusunda engin deneyimi ile pazarda kendine yer edinmiştir.

Verita İletişim müşterilerine bütünleşik hizmet sunabilmek amacı ile 2013 yılında Veritanet Fiberinternet, Sanal Santral, Çağrı Merkezi ve Toplu SMS Çözümlerini hayata geçirmiştir.

Ulusal ve Uluslar arası bir çok operatör ile ara bağlantısı bulunan Verita İletişim aynı zamanda ülkemizde pek çok telekom operatörüne destek sunmaktadır. Verita İletişim Hizmetleri bayilik veren firmalar arasında.

Verita İletişim Hizmetleri Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Verita İletişim Hizmetleri
Sektör: Telekomünikasyon
Kuruluş Yılı: 2009
Merkez: Türkiye

Ciro Primi (Royalty Fee): %10
Reklam Katılım Ücreti: Alınmamakta

İsim Hakkı Bedeli: Alınmamakta
Min. Toplam Maliyet: 5.000 TL 

Verita İletişim Hizmetleri’nin Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Eğitim
– Reklam

Başvuru sahibinde Aranan Özellikler
Verita İletişim Hizmetlerini temsil edebilecek kişisel değerler aranan başlıca özellik olup; analiz, çözüm üretme, üretkenlik gibi yetenekler bayi seçimlerinde önem arz etmektedir.

Web sitesi: veritailetisim.com
İletişim: info@veritailetisim.com

[Bayilik Arama Motoru]