Wi-Fi bağlantılı banyo tartısı

0
1812

[dropcap]E[/dropcap]ğer siz de kilo vermeye (veya almaya) çalışanlardansanız, banyo tartısı hayatınızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Hedefinize doğru ilerlerken belirli aralıklarla kilonuzu kontrol ederek, sonuçları ya manuel olarak bir deftere kaydedersiniz veya aklınızda tutmaya çalışırsınız. Fransa merkezli Withings‘in geliştirdiği yeni banyo tartısı; sağladığı kablosuz bağlantı sayesinde verileri bilgisayar, cep telefonu gibi elektronik cihazlara göndererek gelişimin sürekli takip edilmesine olanak tanıyor.

Smart Body Analyzer (Akıllı Vücut Analiz Edicisi) adı verilen banyo tartısı, üzerine her çıktığınızda kilonuzu kablosuz bağlantı kurarak istediğiniz cihaza kaydediyor. Ürün, kilo tartmanın yanı sıra, kalp atış hızını ve ortamdaki havanın kalitesini de ölçerek kaydedebiliyor. Ürün üzerinden elektronik cihazlara aktarılan veriler özel bir uygulama ile analiz ediliyor. Bu sayede hedeflerinize ulaşırken gelişiminizi de takip edebiliyorsunuz.

Banyo tartısını kullanmaya başlamadan önce ürünü elektronik bir cihazla senkronize etmeniz ve tartı için özel olarak geliştirilen ücretsiz uygulamayı yüklemeniz yeterli. Var olan bir fikrin inovatif bakış açısıyla değerlendirilmesi sonucunda ortaya çıkarılan bu ürünü Fikirci Baba olarak başarılı buluyoruz. Banyo tartısı ile detaylı bilgiye web sitesinden ulaşabileceğiniz gibi yukarıdaki videoyu izleyerek ön fikir sahibi olabilirsiniz. Unutmadan belirtelim cihazın satış fiyatı [highlight]149.95 USD[/highlight].

Sizin de aklınızda sağlık sektörü için yeni iş fikirleri var mı?

Web sitesi: withings.com