Yeni Nesil Müzik Aleti Jambé

Jambé iOS cihazları ile çalışan, pek çok ses seçeneği bulunan ve çalınması kolay olan yeni nesil elektronik müzik aletidir.

0
1245

Jambé geleneksel davul hissi ve görüntüsü veren ama daha fazlasını sunan yeni nesil elektronik müzik aletidir. Ellerinizi, parmaklarınızı veya baget kullanarak müzik yapmanıza ve ritimleri keşfetmenize olanak sağlar.

Geleneksel davuldan esinlenilerek tasarlanan ahşap ve metal malzemeden yapılan bu alet davul ile aynı ebatlara sahip. Kucağınızda, elinizde hatta davul standına yerleştirerek ellerinizle ya da baget kullanarak kolayca çalabilirsiniz. Yeni nesil elektronik enstrüman Jambé dokunuşlarınızı dinamik seslere çeviriyor. Aletin üzerinde değişik ses efektleri olarak programlayabileceğiniz 10 adet algılayıcı bölge bulunuyor.

Müzik aletine yeni bir bakış açısı getiren Jambé iOS cihazlar için düzenlenmiş kullanımı kolay bir uygulama ile çalışıyor. Ücretsiz mobil uygulama üzerinden aletin hassaslık düzeyini değiştirebilir, her bir alıcı bölgeye yeni ses atayabilir ya da sesleri düzenleyebilirsiniz. Uygulamaiçi mağazayı ziyaret ederek başka sesler satın alabilir ve yeni sesler keşfedebilirsiniz.

Profesyonel müzisyenlerin kolayca kullanabileceği Jambé’yi müzik öğrencileri ve amatör müzisyenler de rahatça kullanabilir. Jambé davula yeni başlayanlara ve eğitim kurumlarına genişletilebilir bir platform sunuyor. Değişik müzik aletleri için yeterli parası veya alanı olmayan ama müzik yapmak isteyenler için çok iyi bir alternatif olan Jambé için tek ihtiyacınız olan bir iOS cihazı.

Şu an kitlesel fonlama sitesi Kickstarter üzerinden finansman arayışında olan Jambé’nin, eğer yeterli fonlama sağlanabilirse Ağustos ayının başında satışa sunulması planlanıyor. Kickstarter üzerinden 499 USD destekte bulunarak ön sipariş verebilirsiniz.

Sizin de aklınızda geleneksel müzik aletlerini geliştirerek yeni bakış açıları getirebilecek yeni iş fikirleriniz var mıdır?

Web Sitesi: getjambe.com

Kickstarter Kampanyası: kickstarter.com/jambe-the-ultimate-electronic-instrument

[quote_box_center]Benzer İş Fikri: Enstürman çalmak platform sayesinde artık daha kolay[/quote_box_center]