Yurt dışından bir ürün mü istiyorsunuz?

0
2105
PleaseBringMe

Bir arkadaşınız yurtdışına çıktığında ondan getirmesini istediğiniz şeyler oldu mu? Muhtemelen olmuştur, çünkü özellikle ülkemizde yüksek vergi oranları ve bununla birlikte yükselen kar payları alacağınız ürünün fiyatını, yurtdışındakine nazaran neredeyse 2 katına çıkarmıştır. Veya ülkenizde olmayan fakat daha önceden duyduğunuz veya denediğiniz bir şeyin hasretini çekiyorsanız, yine yurtdışına çıkan arkadaşınızdan bunu size getirmesini istemişsinizdir.

Eğer istediğiniz o ürüne hemen sahip olmak istiyorsanız, artık arkadaşınızın yurtdışına çıkmasını beklemek zorunda değilsiniz. Çünkü pleasebringme.com; ülkenize gelecek olan turistlerden dilediğinizi getirtme kolaylığı sağlıyor. Sitenin ara yüzü oldukça basit, sitede sadece “başka bir ülkeye gitmeyi düşünüyorum” ve “bir ülkeden bir ürün istiyorum” seçenekleri ile dolduracağınız formlar bulunuyor.

Ayrıca, götüreceğiniz veya getirilecek ürün için tarih ve yer gibi kriterleri de belirleyebiliyorsunuz. Peki; kim bana neden bir ürün getirsin veya ben niye birine parasını verse bile ürün götüreyim? Çok basit, getirilen veya götürülen ürün karşılığında anlaşmanıza göre küçük hediyeler belirleyebilirsiniz. Götürdüğünüz bir ürün karşılığında, küçük bir şehir turu talep edebilir; uygun ölçüde bir miktar para isteyebilir veya bunu tamamen ücretsiz bir şekilde yapmış olmayı tercih edebilirsiniz.

İş planı başka alanlarada entegre edilerek güzel sonuçlar çıkacağına inanıyoruz. Bu arada sitenin fikir babasının bir Türk olduğunun altını çizmek isteriz.

Fikirci Baba olarak, bu fikre pozitif puan veriyoruz.

Websitesipleasebringme.com