Zamandan tasarruf ettiren geri bildirim platformu

0
1679
Geri bildirim - 15Five

Geri bildirim - 15Five

PropsToYou adlı yeni iş fikrinin, çalışanların bireysel performanslarını değerlendirmek ve neticesinde onları ödüllendirmek amacıyla patronlara benzersiz bir platform sağladığından bahsetmiştik. Şimdi tanıtacağımız yeni iş fikri ise belirli projelerde çalışanları takip etmek yerine, çalışanlara haftalık olarak çalıştıkları iş hakkında geri bildirim yapma imkanı sağlıyor.

Platformun konsepti son derece sade ve basit. Çalışanlar her hafta 15 dakikalarını ayırıp şu an üzerinde çalışmakta oldukları iş hakkındaki formu dolduruyorlar. İşverenler ise 5 dakikalarını ayırıp çalışanlardan gelen cevapları okuyarak onları takip ediyorlar. Her hafta 15 dakika ayrılıp doldurulan formlar; çalışan ve işveren arasında devam eden bir görüşme şeklini alıyor. Ayrıca her iki tarafta, görüşme geçmişini istedikleri zaman görüntüleyebiliyor.

15Five‘ı kullanarak, çalışanlar her hafta kolayca işverenlerine ulaşırken, işverenler çalışanlarının gelişimlerini fazla zaman harcamadan takip edebiliyor. Bu sayede çalışanlar, morallerini yükseltirken aynı zamanda iş hakkındaki endişelerini de sürekli olarak dile getirme şansı yakalayabiliyorlar. Çalışanların mutluluğunu zamandan tasarruf ederek sağlayan 15Five; özetle, şirketlerin daha verimli ve üretken çalışmalarına yardımcı oluyor.

Sizin de aklınızda şirket içi verimliliği arttırmak için yeni iş fikirleri var mı?

Web sitesi: 15five.com